Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu. Auto jest powypadkowe

Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu ogłosił pisemny przetarg na sprzedaż samochodu osobowego marki Opel Astra Classic. Auto jest powypadkowe. Cena wywoławcza to 500 złotych.

 

Zainteresowani, oferty mogą składać do dnia 27.12.2023 roku do godz. 10.00. Rozstrzygnięcie pisemnego przetargu odbędzie się 27.12.2023 roku o godzinie 10.30 w siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu przy ul. Gdańskiej 4, pokój nr 12 na I piętrze (sala konferencyjna).

Wizji lokalnej samochodu osobowego, kupujący mogą dokonać w Jednorożcu ul. Warszawska 24 w godzinach 8.00 – 15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

„Sprzedawca ustala cenę wywoławczą sprzedawanego samochodu osobowego w wysokości 500,00 zł brutto. Ustala wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej tytułem zabezpieczenia wykonania wynikającego z przetargu: 50,00 zł brutto” – czytamy w ogłoszeniu.

Szczegóły dotyczące pojazdu: Opel, T98, Astra-G-CC, rok produkcji 2005, pojemność silnika 1364 cm3. „Samochód był wykorzystywany do wykonywania obowiązków służbowych od 2005 r. do 2022 r. Podczas użytkowania samochód przejechał 359 tys. km. Brak sprawności technicznej samochodu marki Opel Astra Classic wynika z udziału tego samochodu w wypadku drogowym” – czytamy.

„Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż samochodu, który podczas wyjazdu służbowego uległ zniszczeniu poprzez uderzenie spadającego z drzewa konaru. W wyniku uderzenia zniszczeniu uległy następujące elementy: szyba przednia czołowa, maska pokrywy silnika, błotnik prawy i lewy, lusterko boczne prawe i lewe, chłodnica i płyn chłodzący, zderzak przedni.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu

Moglibyście sobie nie robić jaj tylko zezłomować ten wrak. Kto kupi 20-letnią astrę po dachowaniu? Co będzie następne? Daewoo Tico?

Syn Zenka
Syn Zenka
2 miesięcy temu

Liczą na frajera bo na złomie za mało płacą

UrsusC30
UrsusC30
2 miesięcy temu

oddać to na złom i jeszcze dadzą ze 200zł. ktoś w tym zginął? tak pytam.

Lolo
Lolo
2 miesięcy temu

Na szczęście nikt nie zginął. Drzewo spadło i ooo.! Oj racja jak można takie głupoty tworzyć. Chodzi o fakturę ,a przecież na zimowisku też daja faktury..!
Pozdrowienia dla pracowników fizycznych z PZD…

MAD
MAD
2 miesięcy temu

Za wprowadzanie odpadów na rynek jest kara.