Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Przasnyszu pozostaje bez zastępcy

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Przasnyszu ogłosił nabór na stanowisko zastępcy Dokumenty można było składać do 31 sierpnia. Etat jak się okazuje nadal pozostaje wolny – zabrakło chętnych kandydatów.

 

„Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko zastępcy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nie została zatrudniona żadna osoba”– czytamy w piśmie opatrzonym datą 12 września. Powodem – brak kandydatów.

Konkurs na stanowisko został ogłoszony pod koniec lipca. Kandydat na stanowisko musiał spełniać następujące wymogi: wykształcenie wyższe i uprawnienia budowlane bez ograniczeń; biegła obsługa komputera; posiadanie obywatelstwa polskiego, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; znajomość przepisów prawa wynikających z: Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2021 r., poz. 2351 z późn. zm.), Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego , (Dz.U. z 2023 poz. 775 t.j.), Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej  (Dz.U.  z 2022 poz. 1691 t.j.).

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
15 dni temu

Nikt tam nie przyjdzie pracować za niskie wynagrodzenie.

Paweł
Paweł
14 dni temu
Reply to  Ewa

A nie wydaje Ci się że nie chodzi o wynagrodzenie a o inne czynniki które w tym momencie dyskwalifikują to tą instytucję jako miejsce pracy?

Ewa
Ewa
14 dni temu
Reply to  Paweł

Jakie czynniki?

Paweł
Paweł
14 dni temu
Reply to  Ewa

Pomyśl trochę, porozmiawiaj z pracownikami starostwa albo z tymi którzy odeszli „na własną prośbę”, wtedy będziesz wiedziała o czym piszę.

Wladek
Wladek
14 dni temu
Reply to  Paweł

w ciemno Pawel zgaduje z wlasnych domyslow i sygnalistow z innych urzedow. Czy chodzi o odgorna presje przyjmowania robot nawet jak sa niezgodne ze specyfikacja zamowienia , za wszelka cene? cene utraty pracy? Jezeli tak to zjawisko wystepuje na calym swiecie, rowniez na zachodzie.Ciecia sa wszedzie, inaczej niektore inwestycje nie bylyby dokonczone. (tunele, mosty) Czlowiek po prostu nie jest w stanie przewidziec wszystkiego , idealnie skosztorysowac i dac idealna wycene w przetargu. Na wszelkie zmiany nadzor powinien miec podkladke i akceptacje z gory od urzedu, platnika, rady/burmistrza. Nie sam nadzor odpowiada za ciecia kosztow, zmiane specyfikacji, dogadywanie sie firm budowlanych… Czytaj więcej »

Przasnyszanin(ka)
Przasnyszanin(ka)
14 dni temu

Ludzie po prostu nie chcą z wami (starostwem) pracować.Może kiedyś, po wiośnie 24′

Kris
Kris
14 dni temu

Ooooooo to to!

Karol
Karol
14 dni temu

Przykro mi, ale wasz upragniony PRL już nie wróci

Zygmunt
Zygmunt
14 dni temu
Reply to  Karol

PRL jest teraz, to widać słychać i czuć. Mieszkańcy powiatu już zrozumieli że w 2018 roku popełnili wielki bład w wyborach do rady powiatu i w przyszłym roku ten błąd zostanie naprawiony.