Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym 2019.

W dniach 27-28 kwietnia 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarębach, rozegrano finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w kategorii klas młodszych.

Kłopoty z organizacją, sprawiły, że na starcie zameldowała się mniejsza niż zwykle ilość szkół. Jednak emocji nie zabrakło do samego końca. Gospodarzem i sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego, Wiesław Zyra. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” dla roczników młodszych, oraz systemem „brazylijskim” dla roczników starszych.

W klasyfikacji ogólnej dziewcząt I miejsce zajęły dziewczęta z PSP Zaręby i PSP Poścień wyprzedzając rówieśniczki z SP nr 3 Przasnysz. W kategorii chłopców wygrała PSP Poścień przed SP nr 3 Przasnysz i PSP Zaręby. Pamiątkowe medale, dyplomy i puchary wręczyła zwycięzcom Pani Dyrektor PSP w Zarębach Krystyna Maluchnik.

W niedzielę podopieczne, Zbigniewa Lorenca z Publicznej Szkoły Podstawowej w Żelaznej Rządowej – Parciakach, Joanna Prusik i Klaudia Więcek, reprezentując powiat przasnyski w mistrzostwach rejonu ostrołęckiego zdołały, po heroicznej walce wygrać zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zwycięstwo i pokonanie 11 drużyn dało bezpośrednią kwalifikację na XXI Mazowiecki Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów zwycięzcom.

Źródło ZSP Chorzele
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments