
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowa Piłka Nożna Chłopców
Chłopcy z przasnyskiej „Jedynki” zwyciężyli Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców, który odbył się w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu po raz trzeci rozegrano finały w halowej piłce nożnej chłopców klas młodszych w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Mecze odbyły się w formule mieszanej.
– Po rozegraniu meczów grupowych w półfinałach chłopcy z SP 1 Przasnysz pokonali rówieśników z SP Czernice Borowe 2:0, a SP 3 Przasnysz nie pozostawił złudzeń rówieśnikom z SP Jednorożec -wygrywając 6:0. W meczu finałowym chłopcy z SP 1 Przasnysz w dramatycznych okolicznościach pokonali kolegów gospodarzy z SP 3 Przasnysz 2:1. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy SP Jednorożec pokonując rówieśników z Czernic 1:0. W meczu o 5. miejsce chłopcy z SP 2 Chorzele pokonali rówieśników z Pościenia 4:2 – relacjonuje Powiat Przasnyski.
Klasyfikacja końcowa:
- SP 1 Przasnysz
- SP 3 Przasnysz
- ZPO Jednorożec
- SP Czernice Borowe
- SP 2 Chorzele
- SP Poścień

j.b.
