Powiat przasnyski: „Wszystkie nasze drogi są przejezdne. Czekamy na dodatkowe sygnały”

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje o stanie dróg w powiecie przasnyskim. Jak zapewnia urząd, pomimo trudnych warunków pogodowych, wszystkie drogi podlegające pod Powiatowy Zarząd Dróg są przejezdne.

 

Zima zaskoczyła drogowców? Wczoraj na pewno problemem była podróż drogami wojewódzkimi, w tym szczególnie na trasie Przasnysz – Mława i Przasnysz – Ciechanów. Jak zapewnia Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, drogi zarządzane przez samorząd są przejezdne.

„Mimo dużych opadów śniegu w całym kraju oraz trudnych warunków atmosferycznych związanych z silnym wiatrem i nawracającym zwiewaniem śniegu z pól na pasy drogowe, wszystkie drogi powiatowe (na łącznej długości ponad 400 km) są przejezdne. Od wczesnych poniedziałkowych godzin pracują pługo-solarki będące w zasobach Powiatowego Zarządu Dróg. Ponadto ściągnięto dodatkowy ciężki sprzęt w postaci dwóch fadrom oraz równiarki, które wysyłane są w najbardziej zasypane i oporne miejsca” – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

„Wraz z Powiatowym Zarządem Dróg czekamy na dodatkowe sygnały dotyczące utrudnień na drogach powiatowych. Numer telefonu do dyżurnego Zimowego Utrzymania Dróg: 508 346 702” – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 miesiąc temu

Gmina krzynowloga mała szok nic nie odśnieżone wstyd wójcie

Ania
Ania
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

I ślizga piasek się oczędza

Janek
Janek
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

Zgadza się

Teraz
Teraz
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

Ani drogowy, ani mostowy, ani miły – słabo z tym nowym starostą

Kazik
Kazik
1 miesiąc temu

W Rzodkiewnica nawet nie znać żeby jakikolwiek spych przejechał. Drogi gminne ładnie odśnieżone a powiatowa nic

Maciej
Maciej
1 miesiąc temu
Reply to  Kazik

Zgadzam się. Trzeba chyba się udać do nich osobiście i pokazać że drogi nie są odśnieżane a firmy bezczelnie mówią że są. Jestem skłonny zgłosić to na policję bo ktoś tu pieniądze bierze a pracy nie wykonuje. Jak nie da się po ludzku to nagram film na yt o tym. Niech ich ciągną do odpowiedzialności. Nas władza o byle co ściga my ich też musimy. Za dupę trzeba się im wziąć.

Grześ
Grześ
1 miesiąc temu
Reply to  Maciej

Zgłaszaj na policję śmiało! Czekamy tu na relację czego się tam dowiedziałeś. Może że nawet drogi krajowe były zawalone nawiewajacym śniegiem i po godzinie od odśnieżania nie było śladu po tej czynności?

Czesiek Kaczyński
Czesiek Kaczyński
1 miesiąc temu

Droga z Zarąb do Mącic tragedia jak co roku człowiek dzwoni ale nic to nie pomaga

mela
mela
1 miesiąc temu

Pamiętajmy, że w kwietniu są wybory samorządowe, wszyscy wyborcy powinni pamiętać jak pracowali obecni włodarze w każdej gminie powiatu przasnyskiego,

Aj.
Aj.
1 miesiąc temu

Radio Zet Morawiecki: nigdy z moich ust nie padła obietnica miliona samochodów elektrycznych – Czy ja dobrze pamiętam, że zapowiadał Pan, że w 2025 r. będzie milion samochodów elektrycznych – drążył dziennikarz. – A widzi Pan, akurat źle to Pan pamięta. Bardzo się cieszę, że Pan o to zapytał. Ja tego nie powiedziałem, proszę sobie sprawdzić – odpowiedział były premier, wprawiając dziennikarza w konsternację. – Ja mówiłem o autobusach elektrycznych – wtrącił polityk. – Mówił Pan o autobusach, a nie o samochodach Izera? – dopytywał dziennikarz, nie kryjąc zdziwienia. – Nigdy z moich ust nie padła taka obietnica miliona samochodów… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Aj.

Przecież ten gość klamie w co drugim zdaniu

Lolo
Lolo
1 miesiąc temu

Oszczędzamy pełną gębą panie Kaziu😄
Jeżdżą aby km szły,wożą piasek zamiast porządnej mieszanki…brawo…

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu

Panie Pióro to ostatnia zima, w kwietniu się rozstaniemy.

Teraz
Teraz
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Chyba tu nie chodzi o pracowników. To starosta ich nadzoruje i nic z tym nie robi.

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  Teraz

Zgadza się ale jak się pozwala pracownikowi na nic nierobienie to tak jest. Zresztą „Toudi” ma takie samo pojęcie o rządzeniu powiatem jak jego poprzednik „nareście przasnyski”.

Gość
Gość
1 miesiąc temu

Starostwo kontroluje odrobienie działek, żeby dodatkowe pieniądze wziąć, ale dróg przy tych działkach już nie odśnieża. Przasnyskie piekiełko.