Powiat przasnyski sprzedaje działki przy ul. Dworskiej i Zamkowej

Zarząd Powiatu Przasnyskiego zaprasza do zakupu działek przy ul. Dworskiej i Zamkowej w Przasnyszu. Przetarg odbędzie się 5 września.

 

Zarząd Powiatu Przasnyskiego ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w rejonie ulic: Dworskiej i Zamkowej w Przasnyszu. Przetarg odbędzie się 5 września 2023 roku o godzinie 10.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy ul. Św. St. Kostki 5 – sala konferencyjna – I piętro, pok. 123. Pierwszy przetarg na zbycie nieruchomości odbył się w dniu 20 czerwca 2023 roku i zakończył się wynikiem negatywnym.

Niezabudowane nieruchomości gruntowe położone w rejonie ulic: Dworskiej i Zamkowej, w strefie pośredniej miasta Przasnysz. Grunt działek porośnięty trawą oraz w niewielkim stopniu zakrzaczony. Teren działek o regularnym kształcie – prostokątnym lub zbliżonym do prostokąta. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zieleni łęgowej rzeki Węgierki, grunty rolne oraz tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możliwość doprowadzenia instalacji elektrycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, zlokalizowanych w drogach gminnych (ul. Dworskiej i ul. Zamkowej), na warunkach określonych przez właściwego gestora sieci. Dojazd do działek z dróg gminnych (ul. Dworskiej i ul. Zamkowej) o nawierzchni utwardzonej.

 

W przetargu mogą brać udział krajowe osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy. W przypadku udziału w przetargu osoby będącej cudzoziemcem w rozumieniu ustawy z dnia 24 marca 1920 roku o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (Dz. U. z 2017 r., poz. 2278) wymagane jest stosowne zezwolenie wynikające z przepisów tej ustawy.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments