Powiat przasnyski sprzedaje działki. Przy Dworskiej, Zamkowej i Przemysłowej

Zarząd Powiatu Przasnyskiego ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, które są położone w rejonie ulic: Dworskiej i Zamkowej, a także trzeci dotyczący działek przy ulicy Przemysłowej.

 

Zarząd Powiatu Przasnyskiego ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Przasnyskiego, położonych w rejonie ulic: Dworskiej i Zamkowej w Przasnyszu, oznaczonych jako działki: 584/151, 584/152, 584/154, 584/155.

–  Grunt działek porośnięty trawą oraz w niewielkim stopniu zakrzaczony. Teren działek o regularnym kształcie – prostokątnym lub zbliżonym do prostokąta. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zieleni łęgowej rzeki Węgierki, grunty rolne oraz tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możliwość doprowadzenia instalacji elektrycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, zlokalizowanych w drogach gminnych (ul. Dworskiej i ul. Zamkowej), na warunkach określonych przez właściwego gestora sieci. Dojazd do działek z dróg gminnych (ul. Dworskiej i ul. Zamkowej) o nawierzchni utwardzonej. Lokalizacja zjazdu do uzgodnienia z właściwym zarządcą drogi – informuje Zarząd Powiatu Przasnyskiego.

Przygotowano również trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Przasnyskiego, położonych przy ul. Przemysłowej w Przasnyszu, oznaczonych jako działki nr: 3629/9 i 3629/15.

– Niezabudowane nieruchomości gruntowe położone przy ul. Przemysłowej, w strefie pośredniej miasta Przasnysz. Grunt działek nieużytkowany, porośnięty trawą i w niewielkim stopniu różnymi krzakami samosiejkami. Teren działek o regularnym kształcie –zbliżonym do prostokąta. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy usługowej oraz mieszkalnej jednorodzinnej; w pobliżu, od strony północno-wschodniej przepływa rzeka Węgierka. Możliwość doprowadzenia instalacji elektrycznej, wodociągowej, gazowej, ciepłowniczej oraz kanalizacji sanitarnej, zlokalizowanych w drogach gminnych (ul. Przemysłowej, ul. Wiejskiej, ul. Dworskiej), na warunkach określonych przez właściwego gestora sieci. Dojazd do działek z nowo wydzielonej drogi – działki nr 3629/1. Lokalizacja zjazdu do uzgodnienia z właściwym zarządcą drogi – czytamy.

Więcej szczegółów na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Przasnyskiego.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments