Powiat przasnyski ogłosił przetarg na remont budynku po dawnej Biedronce

Powiat Przasnyski przymierza się do remontu budynku położonego przy ul. Miłej 40A w Przasnyszu. Przetarg w tej sprawie został już ogłoszony. Wykonawcy mają czas na składanie ofert do 6 września 2022 roku.

 

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu kupiło budynek przy ul. Miłej 40A na początku bieżącego roku. W budynku przez 15 lat funkcjonowała Biedronka. Kiedy w grudniu 2019 roku supermarket przeniósł się do nowej lokalizacji, poprzednia została zamknięta. Wówczas budynkiem zainteresował się Zarząd Powiatu Przasnyskiego. Nabył nieruchomość płacąc za nią 1,3 mln zł. Teraz przymierza się do jego remontu.

 

W specyfikacji przetargowej znalazły się roboty budowlane, które obejmują m.in. wymianę płytek gresowych w miejscach ich ubytków, położenie paneli podłogowych w dawnej szatni, dwukrotne malowanie wszystkich pomieszczeń, demontaż oraz naprawa instalacji elektrycznej, demontaż agregatu chłodniczego, wymiana barierki przed głównym wejściem.

Termin składania ofert upłynie 6 września.

Jak mówił nam w marcu bieżącego roku starosta Krzysztof Bieńkowski, kupiony budynek będzie przeznaczony na administracyjne potrzeby starostwa.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

Ludzie mówią, że ma być tam Pewex.

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  Ewa

Nie słuchaj ludzi.

Konrad
Konrad
1 rok temu
Reply to  Ewa

Będziesz kupywac tam za ruble?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Starosta archiwum podobno miał tam robić. Ten budynek się nadaje na archiwum tak samo jak lotnisko w Sierakowie na kosmodrom. Może kiedyś dożyjemy czasów, gdzie odpowiednie służby przyjrzą się takim transakcjom.

Konrad
Konrad
1 rok temu

A psychiatra tobie się przyjrzy może dozyjemy