Powiat przasnyski ogłasza zbiórkę kartonów i wieszaków

Te potrzebne są do pakowania i porządkowania darów zebranych na rzecz uciekających przed wojną obywateli Ukrainy.

 

Tuż po ataku Rosji na Ukrainę w gminach i w powiecie zorganizowano zbiórki materialne na rzecz uchodźców. Na odzew mieszkańców nie trzeba było czekać. Wyznaczone do zbiórek magazyny błyskawicznie wypełniły się po brzegi.

Taka sytuacja miała też miejsce w powiecie przasnyskim. Przyniesione tekstylia na tyle zapełniły magazyn, że powiat postanowił ponownie zaapelować o pomoc do mieszkańców. Tym razem potrzebne są kartony i wieszaki.

 

– Szanowni Państwo! Dzięki Wam udało nam się zgromadzić ogromną ilość odzieży, ręczników, pościeli, poduszek i innych tekstyliów, które będą służyły naszym gościom z Ukrainy, przebywającym na terenie powiatu przasnyskiego. Nasze magazyny pękają w szwach! Aby uporządkować zgromadzone dary potrzebujemy dużych kartonów oraz wieszaków na ubrania – informuje w mediach społecznościowych Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

– Ponownie prosimy Państwa o pomoc w tym zakresie. Jeżeli mają Państwo możliwość przekazania dużych kartonów oraz wieszaków na ubrania, prosimy o dostarczanie ich do punktu informacyjnego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, ul. Św. Stanisława Kostki 5 w godzinach pracy urzędu. Dziękujemy za Wasze Wielkie Serca!- czytamy.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments