Poważny wypadek w Młodzianowie. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym 7-letnie dziecko

Na drodze krajowej nr 57 w Młodzianowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego cztery osoby trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych jest 7-letnia dziewczynka.

 

29 października, przed godziną 14.00 doszło do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Młodzianowo, na wysokości skrzyżowania z drogą na Płoniawy-Bramura.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, w tym dwie jednostki KP PSP z Makowa Mazowieckiego oraz OSP Młodzianowo i OSP Węgrzynowo.

– Działanie straży pożarnej polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym do przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego – informuje st. kpt. Bartosz Kołodziejski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Makowie Mazowieckim.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 73-letnia mieszkanka Różana, kierująca samochodem osobowym marki VW Fox nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki NW Passat, 46 – letniej mieszkanki Makowa Mazowieckiego, która podróżowała wraz z 7 – letnią córką.

– W wyniku zderzenia 4 osoby trafiły do szpitala. Kierujące były trzeźwe. Nadal trwają czynności policji, które mają na celu ustalenie przebiegu zdarzeń. Droga jest zablokowana i wyznaczono objazdy przez miejscowość Płoniawy-Bramura – informuje st. asp. Monika Winnik, rzecznik prasowy makowskiej policji.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
Obiektywny
11 miesięcy temu

Raczej nie jest to młodzianowo. Młodzianowo leży przy k57