Poważny wypadek pod Jednorożcem. Kierowca osobówki zderzył się z beczkowozem [FOTO]

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu BMW z beczkowozem, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Jednorożec.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu poinformowała, że we wtorek, 22 marca, około godz. 12.53 wpłynęło do nich zgłoszenie o zdarzeniu na drodze między miejscowością Jednorożec, a Ulatowo-Pogorzel.

Z informacji, jakie przekazał nam kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta KP PSP w Przasnyszu wynika, że samochód osobowy marki BMW uderzył w tył beczkowozu ciągniętego przez ciągnik rolniczy. Na miejscu wypadku działało 6 zastępów straży pożarnej, które zabezpieczyły teren i odłączyły instalację elektryczną w pojeździe.

Poszkodowana została jedna osoba. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
2 lat temu

Powinni napisać jeszcze o prędkości bo mała to ona nie była. Sytuacja była bardzo niebezpieczna , piękna pogoda po drugiej stronie ścieżka rowerowa. Młody chłopak bez rozumu mógł pozbawić kogoś życia. Swoją drogą tym odcinkiem drogi powinni zająć się i policjanci i włodarze. Brak chodnika czy jakiegokolwiek pobocza żeby bezpiecznie przejść i notorycznie przekraczana prędkość pomimo terenu zabudowanego. Zbliża się sezon wakacyjny „rozsądnych” kierowców zapewne będzie więcej. A pomiary prędkości akurat w tym miejscu zdarzają się rzadziej niż rzadko. Kierowcy mijają ostatni zakręt i przyspieszają nie zważając na znak że nadal jest to teren zabudowany. Oby spotkała go należyta kara… Czytaj więcej »

Bronek
Bronek
2 lat temu
Reply to  Mieszkanka

nie zauważył ciągnika z naczepą na prostej i przy dobrej widoczności? może na dopalaczach jechał?

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lat temu
Reply to  Bronek

Jechał z prędkością większa niż 150 km/h. Wieści donosiły że podobno był pod wpływem. Brak wyobraźni totalny.

Jajaja
Jajaja
2 lat temu
Reply to  Mieszkanka

Brak wyobraźni to Ty masz 🤣 skoro wieści Ci donosiły to następnym razem z alkomatem chodzi i bzdur nie różnią dalej… Sąsiadka powie drugiej a druga dalej co innego

Ania
Ania
2 lat temu
Reply to  Bronek

Idiota miał dobrze ponad 200. I ponad 2 promile. Debil niech dziękuję Bogu że nikogo nie zabił bo dużo dzieci wracało ze szkoły.

Świadek
Świadek
2 lat temu
Reply to  Ania

Idiota to Cię chyba zrobił… A jeśli nie znasz sytuacji i szczegółów to się nie wypowiadaj. Ciekawe jaka by była Twoja reakcja jakby to dotyczyło kogoś z Twojej rodziny. Karma za ten hejt wróci.

Ania
Ania
2 lat temu
Reply to  Świadek

Zastanów się co Ty piszesz. Akurat pisze prawdę bo byłam na miejscu. Mam nadzieję że Ty kiedyś trafisz na drodze na takiego…

Świadek
Świadek
2 lat temu
Reply to  Ania

No patrz, przypadek że też tam byłem. Po pierwsze nie było żadnych 2 promili, po drugie nie życz komuś co Tobie niemiłe. Dobrej nocy i odrobinę więcej wyczucia, i kultury.

Zośka
Zośka
2 lat temu
Reply to  Bronek

2 promile To już coś i prędkość 190 zatrzymało się na liczniku

karol
karol
2 lat temu
Reply to  Zośka

Aldona dobrze napisałaś.

Jajaja
Jajaja
2 lat temu
Reply to  Zośka

Ciekawa jestem skąd taka informacja że na 190 licznik się zatrzymał i 2 promile… Widać że Pani z tych które lubią plotki… Właśnie takie ludzie jak Ty zamiast pomóc i reanimować poszkodowanego to wy staliście i na licznik zerkaliscie ile jechał żal mi was

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Mieszkanka

Rozumiem Pani gniew, ale wprowadza Pani w błąd czytelników. Miejsce w którym był wypadek jest poza terenem zabudowanym. Kierowca dopiero by do niego wjeżdżał (co prawda powinien wjeżdżać tu „nieco” wolniej). Sam odcinek nie jest wcale niebezpieczny. Jest to kawałek między Pogorzelą a Jednorożcem, który jest niezabudowany. Jest on bardzo szeroki, bez drzew, dość prosty i wcale nie taki krótki. Głupotą byłoby robić na tym odcinku teren zabudowany, jeśli faktycznie on nie jest. Może zróbmy wszędzie zabudowany i jeździmy po 50km/h. Przesiądźmy się na rowery. Nie warto kupować samochodu. Po drugie na wlocie do Jednorożca bardzo często stoi policja. Można… Czytaj więcej »

Ania
Ania
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Proszę Panią ten kierowca wyjeżdżał z terenu zabudowanego z licznikiem ponad 200. Najgorzej jak ktoś pisze a nie wie

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Chłopak który spowodował ten wypadek jechał z ulicy długiej. Na której rozwinął prędkość ponad 180 km/h. Uderzył w beczkowóz będąc nadal na TERENIE ZABUDOWANYM . Widać że nie do końca wie pan jaki był przebieg wydarzeń. Wzywałam pomoc ponieważ byłam bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia więc proszę mi wierzyć wiem o czym pisze. Prawda , zawsze znajdzie się nieodpowiedzialny człowiek który swoją decyzją może zniszczyć komuś życie. Nie wiem skąd też informacja o częstych postojach policji w tym miejscu bo mieszkając tu jakoś ich nie widzę.

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

zrzutka.pl/rxsbsm

Anonymus
Anonymus
2 lat temu

Jaki rozum takie zbawienie prędkość popisówa

Erodisco
Erodisco
2 lat temu

I rolnik czym teraz wywiezie gnojowice na pole ?? Niech naprawia ośkę gamoń w meprozecie I odrabia w polu przy żniwach

Kolega
Kolega
2 lat temu

Ja nie wiem kto to zrobił ale kolega tez nie wie