Potrzebni wolontariusze do tworzenia muralu 3D w Chorzelach

Wkrótce rozpoczną się poszukiwania wolontariuszy do tworzenia muralu 3D w Chorzelach. Koordynatorem projektu jest Tomasz Jakubowski, a pomysłodawcą Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

 

 

W lipcu Towarzystwo Przyjaciół Chorzel ogłosiło konkurs na wzór muralu 3D. Na ten cel pozyskało 5000 zł dotacji z Urzędu Marszałkowskiego. Konkurs był skierowany zarówno do młodszych, jak i starszych mieszkańców powiatu przasnyskiego.

Wystarczyły chęci, odrobina talentu i marzenie o wygraniu nagrody pieniężnej. Organizatorzy na projekty czekali do 21 lipca.

– Tematyki nie ograniczamy, bo nic nie może ograniczać wolności artystycznej. Jedyna rzecz, do namalowania będzie mural na dwóch ścianach przystających do siebie pod kątem prostym – informowali organizatorzy.

 

Mural 3D ma mieć powierzchni około 150 metrów kwadratowych.

Koordynatorem projektu jest Tomasz Jakubowski. Na konkurs wpłynęło kilka bardzo ciekawych prac. Koncepcja główna muralu zależy od jego koordynatora, który ma stworzyć z projektów jedno dzieło. Obecnie Towarzystwo Przyjaciół Chorzel zachęca wolontariuszy do pomocy przy malowaniu muralu. Niedługo rozpocznie się nabór.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments