Potrącił 25-latka na pasach. Policja publikuje video ze zdarzenia.

Ciechanowska Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami wypadku drogowego w Ciechanowie na ul. Mleczarskiej w dniu 18 lutego br. o godz. 22:06, o kontakt pod nr tel 23 673 12 00 lub pod nr alarmowym 112.

 

Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera z samochodu, który zatrzymał się przed przejściem aby umożliwić przejście przez jezdnię pieszemu. Niestety kierowca jadący lewym pasem przed przejściem dla pieszych nie zatrzymał się. Dodatkowo odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku ranny został 25-letni mieszkaniec Ciechanowa.

Omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu to bardzo niebezpieczne zachowanie w ruchu drogowym. Niestety do tego typu sytuacji dochodzi dosyć często na drogach o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku.

Publikujemy nagranie z tego zdarzenia aby przede wszystkim przestrzec kierowców i pieszych przechodzących przez jezdnię. Przypominamy, że kierowca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność przy zbliżaniu się do przejścia dla pieszych.

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments