Potrącenie rowerzysty przy stacji Orlen. Poszkodowany to obywatel Ukrainy. W momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu

W piątek, 1 marca ok. godziny 18.30 do służb wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty, na drodze krajowej nr 57 w okolicach stacji Orlen.

 

– W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, poszkodowany rowerzysta leżał na jezdni i był nieprzytomny – relacjonował asp. Daniel Kołodziejczyk, starszy dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

Poszkodowany z miejsca zdarzenia został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

O szczegółach zdarzenia mówi mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

– Na ul. Makowskiej, 36 – letni obywatel Ukrainy, poruszając się w stanie nietrzeźwości nieoświetlonym rowerem, wykonał nagle manewr skrętu w lewo, zjeżdżając wprost pod nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód osobowy marki Volkswagen Golf, którym kierował 26 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego. Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf został poddany badaniu trzeźwości – bez uwag.

Postępowanie prowadzi KPP Przasnysz.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Następny nietrzeźwy

Aspi
Aspi
1 miesiąc temu

On z Ukrainy to się nie liczy jak nietrzeźwy przygotowywał się na front bo

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 miesiąc temu

Dobrze że nie jechał samochodem jak ten w Szczecinie albo w Legnicy

Janek
Janek
1 miesiąc temu

Zapakować do pierwszego transportu humanitarnego i na front. Ten ze Szczecina to podobno jest 'Polakiem’ co prawda od kilku miesięcy jak dostał pesel gdy uciekł z KrainyW 404