Potrącenie na przejściu dla pieszych. 16-latka trafiła do szpitala

16 – latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala w wyniku potrącenia, które miało miejsce w Myszyńcu na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca oplem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym musiała pożegnać się z prawem jazdy.

 

W czwartek kilkanaście minut przed godziną 11:00 do policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Myszyńcu.

– Na miejsce skierowano policjantów oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń mundurowych kierująca oplem 52 – letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 16 – latkę. Uczestniczki tego zdarzenia były trzeźwe. W wyniku potrącenia nastolatka z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala – informuje kom. Tomasz Żerański.

 

Kierującej oplem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wkur...ny
Wkur...ny
19 godzin temu

Ja pierpapier od razu prawko out? Domyślam się że pieszy był niepełnosprytny albo nie miał oczu skoro wlazł pod samochód. To już nie uczą że trzeba się rozejrzeć w lewo potem w prawo i jeszcze raz w lewo zanim się wlezie jak ćma na drogę? Co za chory kraj, chore czasy.

Halszka
Halszka
3 minut temu
Reply to  Wkur...ny

Ty, wkur*****, a nie uczą na kursach że przed przejściem trzeba zdjąć nogę z hamulca?