Potańcówka wiejska pod chmurką w Ulatowie-Pogorzeli trwała do białego rana

W sobotę, 15 lipca w Ulatowie – Pogorzeli odbyła się „Potańcówka wiejska pod chmurką”. W trakcie trwającej do białego rana imprezy zebrano ponad 1,5 tys. zł dla Gabrieli Klamy.

 

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18.00. – Od początku na młodszych uczestników czekało wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy… Nieco później zaczęła się potańcówka, która trwała do białego rana – informują organizatorzy: Koło Gospodyń Wiejskich w Ulatowie – Pogorzeli i sołtys wsi.

Podczas imprezy można było skosztować swojskich wyrobów i wypieków np. babeczek, ciast, kanapek ze smalcem, grochówki i surówek.

W trakcie imprezy odbyła się zbiórka na leczenie chorej na nowotwór tarczycy Gabrysi Klamy. – Udało się zebrać kwotę 1526,50 zł – podsumowują organizatorzy i dziękują za wsparcie, zaangażowanie oraz za udział w wydarzeniu.

 

Potańcówka wiejska pod chmurką odbyła się pod patronatem wójta gminy Jednorożec, Krzysztofa Iwulskiego, we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments