Poszukiwany za rozprowadzanie narkotyków 29-latek przed policją schował się na strychu

Najpierw mężczyzna zgasił światła w domu udając, że nikogo nie ma w środku, a potem ukrył się przed policjantami na strychu. Jednak szybko został odnaleziony i zatrzymany przez kryminalnych.

 

Do zdarzenia doszło przedwczoraj wieczorem na terenie gminy Myszyniec.

– Według zebranych informacji mężczyzna miał przebywać na terenie jednej z posesji w powiecie ostrołęckim. Poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Łomży do odbycia kary 3 lat więzienia za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków – informuje podkom. Tomasz Żerański.

Akcja mająca na celu zatrzymanie poszukiwanego rozpoczęła się kilka minut po godzinie 19, brali w niej udział także policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

– Mieszkańcy zgasili światła w domu i udawali, że nikogo nie ma w środku. Osoby nie reagowały na polecenia otwarcia drzwi, wydawane także przez umundurowanych policjantów. Po zagrożeniu ich wyważenia drzwi funkcjonariuszom otworzyła kobieta, która twierdziła, że jest sama w domu. Policjanci nie dali się zwieść tym zapewnieniom i sprawdzili wszystkie pomieszczenia budynku. Po krótkim czasie funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Przed policjantami schował się na strychu – dodaje podkom. Tomasz Żerański.

29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności


 

Źródło KMP
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments