Poszukiwany mieszkaniec Jednorożca nie uniknie kary. W ręce policji wpadło też dwóch innych mężczyzn

Najbliższy rok w więziennej celi spędzi mieszkaniec gminy Jednorożec. 53 – latek został zatrzymany dzięki skutecznej akcji policjantów z miejscowego posterunku. Działania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej w Przasnyszu, przyczyniły się również do ujęcia dwóch kolejnych poszukiwanych.

 

– W środę (05.04) o godzinie 08.40 skutecznie przeprowadzone działania policjantów z Posterunku Policji w Jednorożcu doprowadziły do zatrzymania 53 – letniego mężczyzny poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok – informuje Ilona Cichocka z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

To nie jedyny zatrzymany w ciągu ostatnich kilku dni. W niedzielę (02.04) o godzinie 11.50 w  Przasnyszu, w ręce policji wpadł 22 – letni mężczyzna.

 

Dzień wcześniej, w sobotę (01.04) o godzinie 21.40 z kolei, policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, na terenie gminy Przasnysz, zatrzymali 53 – letniego mężczyznę, poszukiwanego przez Sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 288 dni.

– Zatrzymane osoby nie unikną odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu – informuje KPP Przasnysz.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments