Poszukiwany listem gończym sam zgłosił się na policję. Powiedział, że jest gotowy do odbycia kary

Przedwczoraj do policjantów zgłosił się wyjątkowo „uczciwy” 26 – latek, który oświadczył, że jest poszukiwany. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Ciechanowie wydał list gończy. 26 – letni mławianin został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

 

Do niecodziennej sytuacji doszło 14.07 lipca w godzinach popołudniowych w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Do dyżurnego jednostki zgłosił się 26 – letni mławianin, który uczciwie przyznał, że jest poszukiwany. Mężczyzna poinformował, że jest gotowy na to, by jechać już do zakładu karnego i odbyć zasądzoną mu karę pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Magda Zarembska.

Funkcjonariusze ustalili, że 26 – latek rzeczywiście jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie.

 

–  Ma zasądzoną karę jednego roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, niezatrzymania do kontroli ruchu drogowego, znieważenia funkcjonariusza i gróźb karalnych – dodaje rzeczniczka.

Policjanci spełnili życzenie obywatela i zatrzymali go. Mężczyzna przewieziony został do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

 

ren

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
10 miesięcy temu

Idzie na zimę, to będzie mieć zapewnione mieszkano i ciepły posiłek