Poszukiwania Jerzego Rudowskiego nadal bez efektu

Policja nadal poszukuje zaginionego mieszkańca Bogatego. 63-letni Jerzy Rudowski zaginął 12 kwietnia 2021r.

 

– Prowadzone poszukiwania do chwili obecnej, pomimo zaangażowania wielu prywatnych osób i instytucji w tym mediów lokalnych i krajowych, strażaków z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu i Ochotniczych Straży Pożarnych z Bogatego, Dobrzankowa, Karwacza i Gostkowa, a także Specjalistycznej Sekcji Ratownictwa Wodno – Nurkowego w Przasnyszu, nie doprowadziły nas do odnalezienia zaginionego. W związku z tym, po raz kolejny,  zwracamy się z apelem i publikujemy zdjęcia na których widać Jerzego Rudowskiego, na dzień przed zaginięciem – informuje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

 

Zaginiony ubrany był w długą kurtkę koloru ciemnego, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, a na głowie miał kapelusz przypominający kapelusz myśliwski.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112. Gwarantujemy anonimowość.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Może wróżka by jakiś trop podpowiedziała ??

allon
allon
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

W zabobony wróżek wierzysz to już dwudziesty pierwszy wiek ,nie bądź śmieszny

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  allon

Mało wiesz juz parę razy tak było ze medium dokładnie okresliło gdzie znajduje się ciało . Choć w tym przypadku oby było inaczej

Maks
Maks
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Co za dzban XD