Poszkodowany w kolizji mężczyzna miał 10 miesięcy do „odsiadki” i dwa zakazy prowadzenia pojazdów

Poszkodowany kierowca osobówki biorący udział w zdarzeniu drogowym trafił do więzienia. Okazało się, że 35 – latek był poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności oraz miał dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.

 

Do zdarzenia doszło w powiecie ciechanowskim.

– Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący motocyklem kawasaki, 53 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego najechał na tył pojazdu audi, którym kierował 35 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. W trakcie czynności okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. Magda Zarembska, rzecznik prasowy ciechanowskiej policji.

Dodatkowo okazało się, że poszkodowany posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów wydane również przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie.

– Mężczyzna, który spowodował kolizję drogową został pouczony. 35 – latek natomiast trafił już do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwo po raz kolejny odpowie przed sądem – dodaje rzeczniczka.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments