Pośpiech i brawura kosztowały go 5 tys. zł i 12 punktów karnych

Kierowca Dodge’a wyprzedzając w miejscu objętym zakazem, uderzył w BMW, a następnie w dwa inne pojazdy. Został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy zł oraz 12 punktami karnymi.

 

– Jak wynika z ustaleń interweniującego na miejscu zdarzenia patrolu ruchu drogowego, kierujący Dodgem, 35 – letni mieszkaniec Ciechanowa wyprzedzał pomimo obowiązującego zakazu – informuje asp. szt. Anna Pawłowska, rzeczniczka mławskiej komendy.

– W pewnym momencie uderzył w samochód BMW, którego kierowca wykonywał manewr skrętu. Po zderzeniu, kierowca Dodge’a wjechał na parking, uszkadzając wiatę i zaparkowane pojazdy – relacjonuje rzeczniczka.

 

Pasażerka BMW wymagała pomocy medycznej, której udzielił jej na miejscu zespół ratownictwa medycznego. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy zł. oraz 12 punktami karnymi.

– Brawura i pośpiech za kierownicą mogą doprowadzić do tragedii na drodze, warto się nad tym zastanowić, nim wciśniemy gaz. Ta chwila brawury może kosztować nie 5 tysięcy zł, a czyjeś zdrowie lub nawet życie. Czasu nie da się cofnąć, nie warto ryzykować – dodaje rzeczniczka.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lopez
Lopez
10 miesięcy temu

Ciechanowiaki rozbijają się już po całym regonie. Zaraza!!!!!!!!

CzlowiekCzynu
CzlowiekCzynu
10 miesięcy temu

taki pajac powinien dostać 50tys mandatu. kolejny 'kubica’ jak ten ze Szczytna co zabił w 2020 dziecko bo myślał że jest Torreto ze Szybkich i Wściekłych.