Ponowne otwarcie Klubu Seniora w Przasnyszu

Na ponowne otwarcie Klubu Seniora zapraszają: Rada Seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Koło Przyjaciół Harcerstwa.

 

Rada Seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz Koło Przyjaciół Harcerstwa zapraszają seniorów z Przasnysza na uroczyste otwarcie (a właściwie re-otwarcie po czasie pandemii) Klubu Seniora. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 14 marca o godzinie 11.00 w budynku Domu Nauczyciela (parter), przy ul. św. Wojciecha 3 lok. 1.

Początkowo klub czynny będzie w każdy wtorek w godzinach od 11.00 do 14.00. Jeśli pojawi się taka potrzeba ilość dni i godzin zostanie zwiększona.

 

Przypomnijmy, że Klub Seniora po raz pierwszy został otwarty 29 listopada 2019 roku w wyremontowanym lokalu, po tym jak oddział Miejskiej Biblioteki Publicznej przeniósł się do obecnej siedziby. Wówczas klub otwarty był trzy razy w tygodniu. W czasie pandemii seniorzy zostali zmuszeni do ograniczenia spotkań. Teraz postanowili reaktywować klub.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments