Ponad tysiąc złotych od Wiatracznej dla przasnyskiego szpitala.

Kolejni lokalni przedsiębiorcy pokazali, co znaczy słowo solidarność w bezprecedensowej walce z epidemią. Pizzeria Wiatraczna kilka dni temu ogłosiła, że z każdej sprzedanej pizzy przekaże 3 zł, które zasili konto borykającego się z ogromnymi brakami przasnyskiego szpitala. W zakończonej wczoraj akcji udało się uzbierać ponad 1000 zł.

 

– Wczoraj skończyła się nasza akcja pomocy szpitalowi w Przasnyszu. Właśnie przelaliśmy na konto szpitala 1.017,00 zł. Ta pomoc była możliwa dzięki Wam i Waszym zamówieniom.
Ogromne podziękowania kierujemy też do naszej kochanej ekipy Wiatracznej, którzy pomimo tego trudnego dla nas okresu są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy. Dziękujemy również Da Grasso Przasnysz za rozpoczęcie takiej szczytnej akcji – informuje na swoim profilu Wiatraczna Pizza & Kurczak.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 rok temu

Jesteście najlepsi z najlepszych. ❤❤❤

Grazyna
Grazyna
1 rok temu

Wkoncu na co są pieniadze w tym szpitalu bo ja nie rozumiem…Na oddziale gdzie matki leza z dziecmi nie ma cieplej wody Dzieci kapie sie po zagrzaniu wody w czajniku a matki rezygnuja z kapieli zeby sie nie rozchorowac …