Ponad stu dwudziestu żołnierzy z przasnyskiej jednostki wojskowej otrzymało awanse

We wtorek, 17 października na placu apelowym 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu odbyła się uroczystość wręczenia awansów żołnierzom zawodowym w ramach zajmowanego stanowiska służbowego.

 

–  Proces awansowy, który został przeze mnie wszczęty dotyczył wszystkich żołnierzy pozostających na ewidencji Ośrodka. Występując z wnioskiem o zmianę zaszeregowania, po oczywistym dokonaniu ustawowych przesłanek uwzględniany został staż służby, ocena z opiniowania służbowego, przestrzeganie dyscypliny wojskowej oraz kilka innych istotnych dla mnie jako dowódcy czynników – wyjaśnia dowódca Ośrodka płk dypl. Bogusław Postek.

Dowódca pogratulował żołnierzom otrzymanych awansów i życzył im powodzenia w dalszej ścieżce wojskowej kariery.

– Gratuluję awansów, które są wynikiem połączenia waszego zaangażowania w służbie Ojczyźnie, doświadczenia i inicjatywy. Niech to wyróżnienie stanowi dla każdego z osobna motywację dla dalszego samorozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności. Jednocześnie chciałbym byście pamiętali, że awans czy też objęcie wyższego stanowiska nie powinno być celem samym w sobie, bo przy takim nastawieniu szybko stracicie motywację do działania. O wiele lepiej jest skoncentrować się na tym, co ma rzeczywistą wartość i co ma wpływ na podniesienie waszej jednostkowej wartości np. na zdobywaniu nowych umiejętności, spełnianiu zawodowych marzeń związanych ze służbą w Wojsku Polskim, realizacji atrakcyjnych kursów czy też podnoszeniu poziomu sprawności fizycznej – dodaje dowódca.

Awansowanych zostało ponad stu dwudziestu żołnierzy z korpusu oficerów, podoficerów i szeregowych.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Avatar
Avatar
1 miesiąc temu

Awans….. Za co????

Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu
Reply to  Avatar

Przecież ładnie wygoleni.

Aaa
Aaa
1 miesiąc temu
Reply to  Krzysztof

Do Avatar. Zapewne jesteś zakompleksioną i nic nie znacząca osobą, która zazdrości naszym żołnierzom.

Mesjasz
Mesjasz
1 miesiąc temu
Reply to  Avatar

Za to że dużo chleją, ćpają i słabo traktują swoje drugie połowy w domu 😀 odpady umysłowe nic więcej nie mają z tych awansów 😂