Ponad kilogram amfetaminy, marihuana, haszysz i mefedron w mieszkaniu 49-latka

Policjanci zatrzymali mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleziono ponad kilogram amfetaminy oraz marihuanę, haszysz i mefedron. Śledczy zabezpieczyli wagi elektroniczne oraz 19 tysięcy złotych. Podejrzany mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego w Przasnyszu został aresztowany na trzy miesiące.

 

– Policjanci Wydziału Kryminalnego makowskiej policji ustalili, że mieszkający w Makowie Mazowieckim 49 – letni mężczyzna, może posiadać znaczą ilość środków odurzających. W mieszkaniu makowianina znaleźli ponad kilogram amfetaminy, marihuanę, haszysz i mefedron oraz wagi elektroniczne do porcjowania narkotyków. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1200 gramów narkotyków oraz 19 tysięcy złotych gotówki – informuje Monika Winnik, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

 

Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie zgromadzonych przez policjantów materiałów dowodowych zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo to zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments