Ponad 6,6 tys. zł na leczenie Mariusza Maciaszczyka. Charytatywny kiermasz książek zakończony sukcesem

Kwota 6637 zł zasili zbiórkę na leczenie Mariusza Maciaszczyka, pasjonata historii, rekonstruktora, prezesa GRH 14. Pułku Strzelców Syberyjskich. Pieniądze zostały zebrane podczas niedzielnego kiermaszu charytatywnego.

 

Kiermasz książek odbył się w niedzielę, 16 kwietnia na rynku miejskim w Przasnyszu. Stoliki ustawione przed Muzeum Historycznym uginały się od książek. Obok rozstawione były stoiska z jedzeniem.

– Z wielką radością informujemy, że mimo niesprzyjającej pogody, tak dużo osób odwiedziło przasnyski rynek, gdzie razem  z Stowarzyszenie Arena Dobra , GRH 14 Pułkiem Strzelców Syberyjskich, Przasnyskim Stowarzyszeniem Historii Ożywionej i Miastem Przasnysz zbieraliśmy środki na leczenie Mariusza – informuje Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej.

Tak duży odzew mieszkańców, na profilu Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej, skomentował, Mariusz Maciaszczyk. „Jestem pod wielkim wrażeniem tego co zobaczyłem! Nie ma chyba takich dobrych słów, by każdemu podziękować, po prostu mi ich brak! Łzy w oczach się kręcą patrząc na wielkość pomocy, chęci i wykonania dobrych ludzi i organizacji. Żałuję, że nie mogłem uczestniczyć w tym kiermaszu. Dzięki!” – napisał.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie i organizację kiermaszu, a także mieszkańcom którzy odwiedzili stoisko.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments