Ponad 630 000 zł od Orlenu dla Powiatu Przasnyskiego [VIDEO]

Kolejna pomoc na walkę z koronawirusem trafiła na ziemię przasnyską. Z inicjatywy posła Macieja Małeckiego – sekretarza stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Fundacja Orlen przekazała naszemu Powiatowi darowiznę w postaci środków ochrony indywidualnej i preparatów dezynfekcyjnych na niebagatelną kwotę 633 370,83 zł.


W czwartek 9 lipca do Przasnysza przyjechał transport z dużą ilością płynu dezynfekującego do rąk i powierzchni, masek medycznych, rękawic jednorazowych, przyłbic, kombinezonów, gogli medycznych oraz innych materiałów ochronnych. Transportowi asystowali strażacy z zakładowej straży pożarnej polskiego giganta paliwowego.


W przekazaniu pomocy uczestniczyli: minister Maciej Małecki, włodarze naszego powiatu: starosta Krzysztof Bieńkowski, wicestarosta Waldemar Trochimiuk, członek zarządu Paweł Mostowy oraz dyrektor SP ZZOZ Grzegorz Magnuszewski.

 


 

Źródło Starostwo Powiatowe
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ananasz
Ananasz
1 rok temu

😍😍😍

Romek
Romek
1 rok temu
odpowiada  Ananasz

Szanowny Ananiaszu! Tu nie ma się czym podniecać i nie ma z czego się cieszyć. Orlen to spółka skarbu państwa, która zarabia na nas kupujących na stacjach paliwo i parówki. Zarobione pieniążki i tak muszą (przynajmniej powinny, bo teraz to wątpliwe) trafić do budżetu państwowego. Z budżetu poprzez NFZ trafiają m.in. do szpitali. To co tu widzisz, to dość prymitywna propaganda przedwyborcza, polegająca na wzbudzeniu u suwerena wrażenia, że państwo przeznacza jakąś extra kasę. Gdyby to była firma prywatna, to szacunek! W tym przypadku to zwykła kreatywna księgowość, przesunięcie małej sumy z NFZ (w odniesieniu do budżetu państwa) i skierowanie… Czytaj więcej »

Ja znajoma
Ja znajoma
1 rok temu
odpowiada  Romek

Może i propaganda ,ale przed wyborami samorządowymi też pewna osoba siala propagandę że dzięki pewnemu radnemu pracownicy dostali nagrody po to aby głosować na P S L Więc lepiej nie krytykować niczyich poczynań

Romek
Romek
1 rok temu
odpowiada  Ja znajoma

Po pierwsze, jeżeli tak było, to źle (nie znam sprawy).
Po drugie, nikogo nie krytykuję. Po prostu przedstawiłem koledze Ananiaszowi i innym, jak widzę, użytkownikom forum (miło powitać) podstawowe mechanizmy politycznego PR-u z wykorzystaniem czynnika motywacyjno – ekonomicznego.

Martyna
Martyna
1 rok temu
odpowiada  Romek

dokładnie jak Romek napisał. Ludzie czy Wy wiecie że jak Rząd „daje” albo budżet „daje” to jest z NASZEJ kieszeni? my płacimy do budżetu podatki, opłaty, za paliwko i jedzenie i stą ta kasa a nie „Rządu”! a potem Orlen podniesie cenę tony paliwa w hurcie o 100 zł żeby wyjść na plus i zarobić 100 milionów a my cieszymy się ze „dał” grosze żeby PR sobie zrobić. a myślicie że na Kubicę i innych sportowców nie płacicie? że na limuzyny w pge, orlenie, lotosie i innych tez nie? i pensje po 200tys/miesiac? otwórzcie oczy.
Materiał pochodzi z https://www.infoprzasnysz.com/

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Romek

Anus łyka propagandę jak pelikan narybek. Jego nie przekonasz, że czarne jest czarne…

Orlen skroił nas wszystkich ma cenach paliw, a teraz zgrywa wielkiego filantropa. No ale ciemny lud kupi wszystko.

Ananasz
Ananasz
1 rok temu

Ty Łykasz osmiorniczki i propagandę zdrajców Polski

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Ananasz

Za osmiorniczkami nie przepadam. Może dlatego nie chyba nie umiem przyrządzić. Gumowate mi wychodzą.

Ale za to mule robię pierwsza klasa 😁.

Naczelnym zdrajcą III RP jest towarzysz Macierewicz. To ruski agent. Miał pozwać Piątka za tezy postawione w jego książce i do dziś jakoś cisza.

Ananasz
Ananasz
1 rok temu

Chyba muł zaciagnąles że piszesz takie brednie najwięcej zdrajców jest w Po-Ko

Martyna
Martyna
1 rok temu

oczywiście, poitem cena na stacjach o 10 gr w górę bo trzeba pokazać PR, zasponsorować Kubicę (wow mamy Team w F1, AlfaRomeo Orlen, taki nie za mocny ale nasz,) zasponsorują jakieś tam wydarzenia albo sypną na koncerty wielkich gfiazd scenicznych. i publiczka się cieszy a potem jęczy na stacji że paliwko w odniesieniu do pensji droższe niż w Niemczech

Martyna
Martyna
1 rok temu
odpowiada  Romek

dokładnie jak Romek napisał. Ludzie czy Wy wiecie że jak Rząd “daje” albo budżet “daje” to jest z NASZEJ kieszeni? my płacimy do budżetu podatki, opłaty, za paliwko i jedzenie i stą ta kasa a nie “Rządu”! a potem Orlen podniesie cenę tony paliwa w hurcie o 100 zł żeby wyjść na plus i zarobić 100 milionów a my cieszymy się ze “dał” grosze żeby PR sobie zrobić. a myślicie że na Kubicę i innych sportowców nie płacicie? że na limuzyny w pge, orlenie, lotosie i innych tez nie? i pensje po 200tys/miesiac? otwórzcie oczy.

ate
ate
1 rok temu

Błąd , powinno być”Etatowy Członek Zarządu Powiatu” 🙂