Ponad 40 osób morsowało dziś w Seborach ??? [FOTO]

Ponad 40 śmiałków wskoczyło dziś do lodowatego stawu w Zajeździe Sebory, by uroczyście zainaugurować otwarcie pierwszego sezonu przasnyskich morsów. Impreza ma być cykliczna i odbywać się w każdą niedzielę – informuje organizator KS Przaśnik Przasnysz.

Dziś, 1 grudnia 2019r., punktualnie o godzinie 10:00 odbyło się pierwsze w historii naszego miasta morsowanie. Po rozgrzewce poprowadzonej przez zaprawioną w bojach ekipę morsów z Ciechanowa grupa ponad 40 śmiałków z Przasnysza, Jednorożca i Ciechanowa wskoczyła do stawu w Zajeździe Sebory. Mimo, że temperatura była bliska 0 st. na twarzach uczestników widać było uśmiechy, którym niekiedy towarzyszyły nawet radosne okrzyki. Po kąpieli w lodowatej wodzie można było ogrzać się przy kominku i gorącej herbacie. Nad bezpieczeństwem czuwali członkowie harcerskiego klubu ratowniczego Renibus.

Na pomysł powołania lokalnej sekcji morsów wpadł burmistrz Łukasz Chrostowski wraz z klubem KS Przaśnik Przasnysz. Impreza ma być cykliczna i odbywać się w każda niedzielę w Zajeździe Sebory.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
4 lat temu

Brawo!!!