Ponad 150 pań świętowało Dzień Kobiet w gminie Jednorożec

12 marca w gminie Jednorożec spotkało się 150 pań, by wspólnie świętować Dzień Kobiet. Program był zróżnicowany: coś dla ucha, oka i podniebienia.

 

– Wśród gości był sekretarz stanu Jacek Ozdoba, wójt Krzysztof Iwulski i przewodniczący Rady Gminy Cezary Wójcik. Panowie złożyli życzenia zebranym paniom oraz każdej wręczyli różę. Potem przyszła pora na ucztę dla ucha – koncert na wiolonczeli dał Paweł Rok z podopieczną 10-letnią Zosią oraz panią Tatianą Mamontove grającą na fortepianie. Każdy utwór był poprzedzany krótką historią dotyczącą jego powstania. Muzycy na zakończenie występu otrzymali zasłużone brawa – informuje Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie „Czerwony Kapturek z humorem” w wykonaniu członkiń KGW Lipianki z Lipy.

 

– Dziewczyny zagrały jak prawdziwe profesjonalistki, a pod świetnie dobraną charakteryzacją ciężko je było rozpoznać. Lipianki zdobyły serca publiczności nie tylko grą aktorską, ale też licznymi nawiązaniami do osób z Jednorożca, więc co i rusz publiczność wybuchała śmiechem. Dziękujemy Lipiankom za zaangażowanie, piękną scenografię i porządną dawkę humoru – relacjonuje instytucja.

Dodatkiem do wspólnych rozmów była kawa i ciasto.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bil
bil
1 rok temu

Panie wójcie a kiedy zorganizuje pan dzień mężczyzny

Alex
Alex
1 rok temu

Oj jest co codziennie pod sklepem