Ponad 11 tys. zł od tiktokerów dla ratownika Michała Malińskiego

Pochodzący z Przasnysza tiktoker Arkadiusz Wrona poprowadził 24 – godzinny stream, podczas którego zbierał pieniądze na rzecz Michała Malińskiego, byłego ratownika medycznego chorującego na stwardnienie rozsiane.

 

Michał Maliński z Przasnysza był ratownikiem medycznym. Od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane. W Internecie odbywa się zbiórka funduszy na jego leczenie.

W akcję pomocy Michałowi włączył się Arkadiusz Wrona, pochodzący z Przasnysza tiktoker, który sam przez wiele lat pracował w przasnyskiej służbie zdrowia. „Medyk”, przy wsparciu swojej narzeczonej Oli, zorganizował 24 – godzinny stream, podczas którego zbierał pieniądze na leczenie Michała.

– Michał jest moim kolegą. Uczyliśmy się razem w Szkole Ratownictwa Medycznego i pracowaliśmy w jednej firmie. Często udzielam się charytatywnie, więc postanowiłem pomóc. Wcześniej już informowałem na TikToku, że będę robił 24 – godzinny Live. Bardzo dużo tiktokerów mnie zna i wie, że udzielam się w tego typu akcjach. Założyłem więc skarbonkę na stronie internetowej siepomaga.pl. – mówi Arkadiusz.

 

W ciągu 24 godzin udało się uzbierać 11 tys. 400 złotych.

– Tak naprawdę to zasługa tiktokerów, którzy przyłączyli się do tej akcji. Oni wszyscy mają wielkie serca. Każdy wpłacał ile mógł. Byli tiktokerzy, którzy naprawdę wpłacili sporo pieniędzy, ale i tacy, którzy napędzali mi Live Stream przyciągając swoich widzów – dodaje.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu

Dziękujemy Panu i Pana Narzeczonej. Chyle nisko czoło przed Panem choc jestem starsza kobieta i doceniam.

MEDYK
MEDYK
1 miesiąc temu
Reply to  przasnyszanka

Dziekuję I pozdrawiam serdecznie