Ponad 100 uczestników na GalowiSku. Wygrała Szkoła Podstawowa z Ulatowa-Adamów

Dziewięć szkół podstawowych, w tym ponad 100 uczestników, wzięło udział w gali podsumowującej program TalentowiSKO prowadzony od lat przez Limes Bank Spółdzielczy.

 

– To jest już nasz stały punkt w szkolnym programie systematycznego oszczędzania nazywanym popularnie TalentowiSKO. Po niemal 10 miesiącach szlachetnej rywalizacji znów przyszedł czas na podsumowania, a przede wszystkim – na rozstrzygnięcia – relacjonuje wydarzenie bank.

Podczas gali, która odbyła się 7 czerwca ogłoszono zwycięzców w konkursach zespołowych i indywidualnych.

– Na szczegółowe podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Ale już możemy podkreślić, że zwycięzca zaskoczył wszystkich. Rywalizację szkół wygrała placówka z Ulatowa-Adamów. Ta sama, która rok wcześniej zanotowała wynik, nazwijmy to umiarkowany – dodają organizatorzy gali.

Drugie miejsce zajęła placówka edukacyjna z Duczymina, a trzecie z Pościenia-Wsi.

– Gratulujemy oczywiście też wszystkim pozostałym szkołom, jak również przedszkolu samorządowemu z Chorzel, które w tym roku po raz pierwszy odważyło się i wystartowało w naszej zabawie. Największe brawa należą się jednak samym dzieciakom, które zdecydowały się przystąpić do programu oszczędzania. I można powiedzieć jedno: pod tym względem wygrali wszyscy – dodają.

Nagrody dla zwycięzców wręczyła prezes zarządu Aleksandra Wiśnicka i Sylvia Zakrzevska Anucińska, dyrektor ds. zrzeszeniowych Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments