Ponad 100 osób wystartowało w Amatorskich Zawodach Pływackich w Chorzelach

Ponad 100 zawodników z całego regionu wystartowało w sobotnich zawodach pływackich w Chorzelach. W trakcie wydarzenia zbierano pieniądze dla rodziny z Raszujki, która w pożarze straciła dom.

 

W sobotę,  25 marca w Mazowieckim Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele odbyły się Amatorskie Zawody Pływackie, w których udział wzięło ponad 100 uczestników z całego regionu. Wśród nich były dzieci, młodzież, dorośli oraz całe rodziny, które wystartowały w sztafecie.

– Podczas zawodów zorganizowano również kiermasz ciast, z którego wpływy zasilą konto pogorzelców. Serdeczne podziękowania należą się także wolontariuszom, którzy przekazali własnoręcznie przygotowane wyroby na charytatywny kiermasz. Za sprawą państwa hojności na konto rodziny Oleksików z Raszujki, która na skutek pożaru utraciła niemal cały dorobek życia, trafi suma 3007,38 zł. Niech dobro, które powraca, rozświetli świat promieniami wiosennego słońca – informuje Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele.

 

Zawodnicy zmierzyli się w różnych kategoriach wiekowych i pływali na różnych dystansach. Najlepsi zostali uhonorowani medalami oraz dyplomami.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments