Ponad 10 ton żywności trafiło do 234 rodzin z terenu Miasta i Gminy Chorzele.

Ponad 10 ton produktów z Banku Żywności w Ciechanowie trafiło do 234 rodzin (800 osób) z terenu Miasta i Gminy Chorzele, znajdujących się pod opieką chorzelskiego OPS.

 

-Od poniedziałku, 20 kwietnia do środy 22 kwietnia trwa przeprowadzona przez dyrektor Bognę Rasińską oraz żołnierzy WOT, akcja dostarczenia żywności naszym mieszkańcom. Cała logistyka przekazywania żywności musiała zostać przygotowana w szczególny sposób, w związku z epidemią koronawirusa i ograniczeniami przemieszczania się dla mieszkańców – informuje burmistrz Beata Szczepankowska.

W poniedziałek, 20 kwietnia, żołnierze WOT odebrali z Banku Żywności w Ciechanowie 10 ton żywności dla mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele.

Tego samego dnia, pracownicy Ośrodka z żołnierzami, którzy są oddelegowani do dyspozycji KP w Chorzelach, przygotowali paczki dla każdej rodziny objętej pomocą OPS. 21 i 22 kwietnia mundurowi dostarczyli paczki żywnościowe do konkretnych miejscowości i rodzin.

 – Teren podzieliliśmy na 7 rejonów, żeby łatwiej było dojechać i sprawnie i bezpiecznie przekazać żywność naszym podopiecznym. Wszyscy zostali powiadomieni telefonicznie o godzinie i miejscu odbioru. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. Dziękuję żołnierzom WOT i  pracownikom Ośrodka za sprawne zrealizowanie akcji – powiedziała dyrektor Bogna Rasińska.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis
Elvis
1 rok temu

Najpierw niech sprawdzą tych ”potrzebujacych” czy rzeczywiście ta pomóc im się należy. Patrząc w jakich pałacach mieszkają i jakimi samochodami jeżdżą to szczerze w to wątpię. Poprostu oszukuja w deklaracjach a nikt tego nie sprawdza.

Andre
Andre
1 rok temu
odpowiada  Elvis

Zgadzam się to czysta propaganda

Świadek
Świadek
1 rok temu

A najlepszy jest ten z pościenia audi a6 kobieta cała w złocie obwieszona i w kolejce po dary bo się należy wstyd jak cholera

Baśka
Baśka
1 rok temu
odpowiada  Świadek

Który?