Pomóżmy przasnyskim druhom wyremontować Dom Harcerza.

Przasnyscy harcerze doczekali się w końcu swojego własnego lokum. W starym budynku OSP w Przasnyszu powstanie prawdziwy Dom Harcerza. Jest tylko jeden mały problem. Nowy lokal trzeba wyposażyć i wyremontować.

Lokal udało się otrzymać dzięki porozumieniu z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim oraz OSP Przasnysz.

Harcerstwo jest bardzo bliskie memu sercu. Długo zastanawiałem się jak mogę pomóc harcerzom w kwestii lokalowej. Podczas jednej z wigilii zrodził się pomysł w mojej głowie, który udało się zrealizować i omówić z OSP w Przasnyszu. Jestem zbudowany, że harcerzom to miejsce bardzo przypadło do gustu. – informuje burmistrz.

Każdy kto chciałby pomóc naszym harcerzom proszony jest o kontakt z druhem Arturem Jaśkiewiczem. Poniżej oficjalny komunikat.

-Pragnę poinformować że w Przasnyszu powstanie prawdziwy Dom Harcerza. Pomieszczenia udostępnił nam burmistrz Pan Łukasz Chrostowski oraz OSP w Przasnyszu. Ale wiadomo że musimy je wyremontować i wyposażyć własnymi środkami. Będą to pomieszczenia gdzie zuchy i harcerze będą mieć zbiórki oraz gdzie będzie tetniło życie harcerskie. Potrzebujemy materiałów do malowania (farb itp) oraz jeśli ktoś wyrzuca w domu meble czy zakład pracy pozbywa się mebli my chętnie je odbierzemy. Zaczynamy remont w sobotę. Jeśli ktoś chętny wspomóc harcerzy hufca Przasnysz proszę o kontakt. Czuwaj!

red.


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments