Pomóżmy pogorzelcom z Gminy Chorzele.

13 kwietnia rodzinę Państwa Makowskich z gminy Chorzele dotknął pożar, w wyniku którego spaleniu uległo poddasze i dach ich domu. Niestety koszty odbudowy spalonego budynku przekraczają możliwości finansowe rodziny.

 

Dotychczas udzielona i możliwa ze strony władz samorządowych pomoc, nie jest wystarczająca – dlatego też prosimy o wsparcie.

Rodzina Państwa Makowskich przeżywa trudne chwile, ale dzięki pomocy łatwiej będzie się im odnaleźć w tej tragicznej sytuacji i wrócić do normalności. Stąd też w imieniu rodziny Pani Marii Makowskiej apelujemy o wsparcie finansowe.

Życzliwych ofiarodawców prosimy o wpłatę na konto nr 79 8913 0005 0000 0228 2000 0020 „pomoc dla pogorzelców”.

W imieniu poszkodowanej rodziny, dziękujemy za zrozumienie tej trudnej sytuacji, każdą wpłatę i okazane serce.

Zbiórkę nadzoruje Urząd Miasta i Gminy oraz OPS Chorzele.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
baofeng
baofeng
3 lat temu

ubezpieczenie nie pokryje ?

Ken
Ken
3 lat temu

Każdy z nas może znaleść się w takiej sytuacji i dla każdego byłaby tragedią, ale raczej dom, panele fotowoltaiczne, ogrodzenie, rolety antywłaniowe w oknach tych Państwa nie wyglądają na takie którym brakowało by gotówki. Czyżby żyli ponad stan?

Anna
Anna
3 lat temu
Reply to  Ken

Bo Ci Państwo wszystko na jeden raz wybudowali wstawili itp. Faktycznie takim się nie należy żadna pomoc. Bo ich stać. Gdyby było stać to tego by tu nie napisali. Proste.

Paulina Pysznik
Paulina Pysznik
3 lat temu
Reply to  Ken

To była sytuacja losowa nikt by nie chciał żeby tak się stało a to że ktoś prosi w takiej sytuacji o pomoc to jest normalne i nie ma się czego wstydzić. A czy żyli ci państwo ponad stan to ich sprawa całe życie pracowali żeby mieć tak jak teraz. Zastanów się człowieku co ty piszesz bo nie życzę tobie takiej tragedi jak się stała u tych państwa.

Mariusz
Mariusz
3 lat temu

Na biedne te obejście nie wygląda ?

Paulina Pysznik
Paulina Pysznik
3 lat temu
Reply to  Mariusz

Ci państwo ciężko pracowali żeby mieć taki dom i takie obejście. P. Mariuszu a to losowa sytuacja nikt by nie chciał żeby się tak stało niech Pan czasem pomyśli nad swoją wypowiedzią

Piotr sąsiad
Piotr sąsiad
3 lat temu

Kurwa ludzie jacy wy puści jesteście anonimowo pisać każdy może ale prosto w oczy co was boli to co tam było a może rodzina każdy odłożony grosz pompowała w swój dom i obejście a teraz padło i nie radzą jak macie pisać głupoty to postawcie się na ich miejscu że jesteście na takim standardzie i nagle stało się to co u nich i wtedy zobaczymy czy głupie komentarze będą przyjemne w waszym kierunku

Anna
Anna
3 lat temu

I dlatego że całe życie ciułali i szykowali to im pomóc się nie należy? Inni inwestują w dom inni w alkohol.

Ewelina
Ewelina
3 lat temu

Boże, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem mentalności niektórych ludzi. To, że domek piękny i ogrodzenie piękne to już trzeba mówić, że rodzina żyje ponad stan?? Ta zazdrość i nienawiść jaka jest w ludziach przechodzi wszelkie granice! Zamiast pieprzyć głupoty na forach zamknijcie jadaczki i pomóżcie, a jeżeli nie chcecie pomóc to się po prostu zamknijcie. Oby Was nigdy nie dotknęła podobna tragedia, po tym jak spełnicie swoje marzenie. Dajmy na to: będziecie zbierać pieniądze na wymarzony samochód. W końcu zbierzecie odpowiednią sumę i pewnego dnia na osiedlu ktoś podpali auto albo je ukradnie. Czy od razu będziecie mieli pieniądze… Czytaj więcej »

życzliwy
życzliwy
3 lat temu

Ilu jest ludzi co wczoraj byli królami życia mieli wszystko. A dziś pozostają z niczym.?? Pożar powodzie różne ludzkie tragedie wypadki zabierają wszystko nie patrząc na stan konta potrafią zrobić z bogatego biednego. Nie warto skupiać się co Ci ludzie mieli. Nie znam ich osobiście. Ale z doświadczenia wiem (A jestem wiekowy) że często ludzie by cokolwiek mieć bardzo dużo sobie odmawiają by spełnić marzenia. Jedni kupią sportowe auto jak dzieci dorosną inni zainwestują w siebie i podróże. Co nie oznacza że żyją ponad stan i są bogaci. Po prostu oszczędzali anie jak nie którzy wydają na bieżąco. Jeśli ktoś… Czytaj więcej »

Paulina Pysznik
Paulina Pysznik
3 lat temu

Założyć falszywe konta i udawać cwaniakow w takiej sytuacji to jest dopiero wstyd jak ktoś jest taki modry niech napisze imię i nazwisko a nie jakieś chore pselodnimi wpisujecie i chore komentarze dodajecie. Nie chcecie pomagać to nie pomagajcie inkt nikogo do niczego nie zmusza ale ja uwazam że mimo wszystko tej rodzinę należy pomoc nie zależnie czy żyją ponad stan czy nie. Nie wiadomo jaka sytuacja nas w życiu spotka. A ci którzy dodają te kometarze to po prostu tchurze i nic więcej porażka.