Pomóżmy Adamowi z Jednorożca. Ruszyła zbiórka na elektryczną przystawkę do wózka inwalidzkiego

Adam ma 23 lata. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Odkąd pamięta porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak niepełnosprawność nie zamknęła go w domu. Stara się być aktywny, jest również wolontariuszem przy Gminnej Przechowalni dla Zwierząt w Jednorożcu.

 

– Uwielbiam pomagać innym, chętnie angażuję się w różnego rodzaju akcje charytatywne oraz pomocowe. Biorę również czynny udział w biegach, które organizowane są również dla osób z niepełnosprawnością. Jestem wolontariuszem przy Gminnej Przechowalni dla Zwierząt w Jednorożcu, gdzie pomagam przy opiece nad przebywającymi tam pasami. Uważam że dobro powrócił do mnie podwójnie – czytamy.

 

Problemy z mobilnością rozwiąże specjalna elektryczna przystawka do wózka.

– Zwykłym wózkiem inwalidzkim nie jestem w stanie wszędzie dojechać, szczególnie jeśli na drodze napotkam takie przeszkody jak piach, błoto, śnieg bądź lód. Muszę wtedy liczyć na pomoc innych osób. Idealnym rozwiązaniem dla mnie byłoby dokupienie elektrycznej przystawki do wózka. Niestety sam nie dam rady uzbierać niezbędnej kwoty. Dlatego proszę o wsparcie mojej zbiórki. Każda wpłacona złotówka to złotówka bliżej do mojej niezależności i swobody w poruszaniu się – dodaje Adam.

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments