„Policyjna” Szlachetna Paczka

Policjanci i pracownicy Policji w Przasnyszu oraz darczyńca z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu przyłączyli się do akcji pomagania potrzebującym pn. „Szlachetna Paczka”. W sobotę paczka za pośrednictwem policjantów i wolontariuszy trafiła do rodziny mieszkającej w Przasnyszu.

policja

Szlachetna paczka to wyjątkowa inicjatywa . Wyróżnia ją to, że pomoc kierowana jest do konkretnych rodzin i dostosowana do ich potrzeb. W tym roku policjanci i pracownicy Policji oraz darczyńca z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu zdecydowali się wesprzeć 4 osobową rodzinę z Przasnysza, która znalazła się w trudnej sytuacji wymagającej pomocy.
Dzięki życzliwości wielu osób za zebrane pieniądze zakupiono maszynę do szycia , pościel, ręczniki, zabawki, ubrania, produkty żywnościowe oraz środki czystości. Wśród 14 paczek każdy członek rodziny znalazł dla siebie upominek na święta.
Obdarowana rodzina za pośrednictwem funkcjonariuszy Policji podziękowała za okazaną życzliwość i wielkie serce. Przekazała laurkę z życzeniami na święta dla wszystkich darczyńców.

Autor:
asp. szt. Ewa Śniadowska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments