Policjanci zapraszają mieszkańców na dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu

„Ciekawi Cię jak wygląda dzień z życia policjanta? Chcesz wiedzieć co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki? Zastanawia Cię czym na co dzień zajmują się policjanci pionu prewencji i ruchu drogowego? A może chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do Policji? Przyjdź na „Dzień Otwarty”, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w Policji” – zachęcają policjanci.

 

We wtorek, 28 listopada w godzinach 11.00 – 13.00 przasnyscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności osoby zainteresowane służbą w Policji na spotkanie z mundurowymi.

– Chętni będą mogli zwiedzić przasnyską jednostkę Policji i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Dodatkowo zainteresowani służbą w Policji uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

– Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i  poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby – przekazuje.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
20 dni temu

Będzie możliwość strzelenia z granatnika?