Policjanci z Krasnosielca zatrzymali awanturującego się na stacji paliw mężczyznę

Policjanci z posterunku w Krasnosielcu szybko zareagowali na wezwanie pracownika stacji paliw. Mężczyzna powiadomił policję o napaści agresywnego mężczyzny.

 

Całe zajście miało miejsce 31 marca o północy. Chwilę po zdarzeniu na stację paliw przyjechali policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu.

– Pracownik stacji powiedział, że nietrzeźwy mężczyzna kilka minut wcześniej wywołał awanturę, ukradł napoje ze stacji, a potem zniszczył zaparkowanego na parkingu stacji opla. Na to zgłoszenie szybko zareagowali policjanci – dzielnicowa mł. asp. Marlena Kołodziejska i sierż. Daniel Gamdzyk – informuje asp. Monika Winnik.

 

Policjanci natychmiast ruszyli na poszukiwania sprawcy. Mężczyznę ujęli na ul. Poniatowskiego w Różnie. 45 – letni mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

– Mieszkaniec powiatu makowskiego odpowie za popełnione wykroczenia tj. zakłócanie porządku publicznego pod wpływem alkoholu, kradzież artykułów spożywczych oraz zniszczenie pojazdu – dodaje oficer prasowy KPP Maków Maz.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments