Policjanci odzyskali skradzione auto. Trzy godziny po tym jak zniknęło z posesji

Przeprowadzone działania policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliły na zatrzymanie niespełna trzy godziny po zgłoszeniu, podejrzanego o kradzież samochodu. Skradziony pojazd został odzyskany i przekazany właścicielowi.

 

Zdarzenie miało swój początek w minioną niedzielę na terenie gminy Myszyniec. Wówczas osoba zgłaszająca powiadomiła policjantów o kradzieży vw.

– Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w działania zaangażowali się policjanci. Już po niespełna trzech godzinach funkcjonariusze odnaleźli skradziony pojazd. Był on zaparkowany w rejonie jednej z posesji na terenie powiatu ostrołęckiego. Do sprawy zatrzymany został 30 – letni mężczyzna, który został osadzony w policyjnym areszcie – informuje Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP Ostrołęka.

 

– Dzięki dobrej współpracy policjantów i prokuratorów zebrano materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego zarzutu dotyczącego kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Odzyskany przez policjantów pojazd został przekazany właścicielowi – dodaje.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments