Policja zlikwidowała „dziuplę samochodową” pod Ciechanowem

Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową pod Ciechanowem. Zatrzymano dwóch mężczyzn. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W piątek, 25 marca policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z płockiej komendy przeprowadzili udaną akcję na terenie powiatu ciechanowskiego. W dobę po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży samochodów marki Iveco policjantom udało się  zlokalizować miejsce ich ukrycia oraz zlikwidować tak zwaną „dziuplę samochodową”. Funkcjonariusze odzyskali dwa skradzione pojazdy oraz zatrzymali dwóch mężczyzn. Postawiono im zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

– Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przestawili jednemu z zatrzymanych, zarzut kradzieży trzech pojazdów z terenu powiatu płockiego. Podejrzany przyznał się do zarzutów. 37-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego w sobotę, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Kolejny z zatrzymanych, 39-latek usłyszał zarzut paserstwa. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego wynajmował posesję na potrzeby prowadzenia działalności przestępczej i pomagał w ukrywaniu skradzionych aut. Decyzją prokuratury objęty został policyjnym dozorem – informuje podkom. Marta Lewandowska.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kkk
Kkk
8 miesięcy temu

To chyba kpina 5 lat na miejscu zabić najlepiej złodziej

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
Reply to  Kkk

Jasne. A wcześniej jeszcze zgwałcić i poobcinać języki.