Policja zatrzymała dwóch poszukiwanych mieszkańców powiatu przasnyskiego. Ukrywali się w Markach i Ostrołęce.

W minionym tygodniu przasnyscy policjanci, zajmujący się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali dwóch mieszkańców pow. przasnyskiego, za którymi przasnyski Sąd wydał listy gończe. Mężczyźni ukrywali się w Markach pod Warszawą oraz w Ostrołęce.

 

Do pierwszego zatrzymania doszło w minioną środę, 28 października w Markach pod Warszawą. 39 – letni mieszkaniec Przasnysza był kompletnie zaskoczony wizytą przasnyskich policjantów, a przy zatrzymaniu nie stawiał żadnego oporu.

Natomiast dwa dni później, w piątek 30 października oszło do zatrzymania drugiego z poszukiwanych mężczyzn. W tym przypadku w ręce przasnyskich policjantów, wpadł 35 – letni mieszkaniec Chorzel, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Ostrołęki. I w tym przypadku poszukiwany był również zaskoczony, że do drzwi mieszkania w którym przebywał zapukali policjanci z Przasnysza.

Obaj mężczyźni najbliższe miesiące spędzą za kratkami, a wymiar sprawiedliwości będzie mógł zakończyć czynności procesowe.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments