Policja szuka świadków potrącenia 72-latki w Krzynowłodze Małej

Przasnyscy policjanci szukają świadków wypadku drogowego, do którego doszło 5.01.2022 roku około godziny 17.00 w Krzynowłodze Małej. Piesza idąca prawą stroną ulicy Chorzelskiej została potrącona przez samochód.

 

– W środowy wieczór około godziny 17.00, 72 – letnia mieszkanka gminy Krzynowłoga Mała szła ulicą Chorzelską w Krzynowłodze Małej, w kierunku Chorzel. Poruszała się po prawej stronie jezdni i miała założoną na lewej ręce opaskę odblaskową. Gdy dochodziła do tzw. „przepustu” zauważyła, że będzie ją wyprzedzał samochód osobowy, więc wysunęła lewą rękę z odblaskiem w kierunku jezdni, aby być lepiej widoczną. W tym samym momencie z naprzeciwka jechał drugi pojazd. Gdy pojazdy się wymijały na jej wysokości, poczuła silne uderzenie w lewą rękę. Obydwaj kierujący, nie zatrzymując się odjechali z miejsca zdarzenia – informuje kom. Paweł Rykowski.

 

Funkcjonariusze przasnyskiej policji prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, analizowane są nagrania z monitoringu.

– Apelujemy do uczestników tego zdarzenia, jak też ewentualnych świadków, aby zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Osobiście na ulicy Świerkowej 5 lub telefonicznie pod numerem 47 70 48 210 i 47 70 48 200 – dodaje.

 

ren

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
9 dni temu

Kim była ta kobietka?

Adam
Adam
9 dni temu
Reply to  Wiola

A co to ma za znaczenie? Człowiekiem.

Konowal
Konowal
9 dni temu

72 lata i po nocy łazi sama. Rodzina albo znajomi powinni dopilnować i zawieźć gdzie trzeba, a nie samą puszczać.

kasia
kasia
8 dni temu
Reply to  Konowal

Ale ty mądry jesteś, a czy 72 latka to już osoba niesprawna i nie wolno jej wychodzić, zobaczymy jaki będziesz ty w tym wieku

Ait
Ait
8 dni temu
Reply to  kasia

Ona zapewne dbała o swoje dzieci, ale jej dzieci już nie potrafią zaopiekować się swoją mamą, bo paliwo za drogie i niech stara idzie na piechotę, bo już nie potrzebna, bo z emerytury się kasy nie dostanie, bo mogła by już zwolnić powierzchnię mieszkalną. To dzieci, wnuczki tej kobiety są odpowiedzialne za to co się stało, a samochodów zapewne kilka na stanie.

Konował
Konował
7 dni temu
Reply to  kasia

No raczej poboczem drugi chodził nie będę, bo wiem czym to grozi, i jeszcze w takich warunkach, poślizgnąć się można.