Policja publikuje wizerunek jednego ze sprawców pobicia mężczyzny [VIDEO]

Policja poszukuje sprawców pobicia 39-letniego mężczyzny, do którego doszło 23 czerwca 2019 roku w Ciechanowie w rejonie ogródków działkowych.

Do pobicia 39-latka doszło 23 czerwca br. w godzinach wieczornych na ul. Opinogórskiej w Ciechanowie. Wtedy pokrzywdzonego zaatakowało dwóch nieznanych mu mężczyzn. Wizerunek jednego z nich został utrwalony na monitoringu pobliskiej stacji benzynowej. To młody mężczyzna szczupłej budowy ciała, blondyn, ubrany w dżinsy, czarną koszulkę i ciemne okulary.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 23 673 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl.

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dyszel
Dyszel
4 lat temu

Dobrze widzę? Koleś wchodzi z kluczykiem w ręku na stację? Sądząc po nagraniu podszedł dał za paliwo i wyszedł. Może warto sprawdzić nagrania z przed stacji jakim autem podjechał na jakich blachach jeśli są widoczne i cwaniaczek w garści.