Policja przypomina: wciąż trwają poszukiwania Jerzego Rudowskiego

Policjanci z przasnyskiej komendy, pracujący nad sprawą zaginionego, 63-letniego Jerzego Rudowskiego, zwracają się z apelem do wszystkich osób o przekazywanie informacji, mogących przyczynić się do odnalezienia zaginionego.

 

– Pomimo zaangażowania w poszukiwania policjantów, strażaków i prywatnych osób oraz mediów lokalnych i krajowych, w tym z programu “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” do chwili obecnej, nie udało się nam odnaleźć zaginionego – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

W związku z tym, po raz kolejny, policja publikuje zdjęcie, na którym widać Jerzego Rudowskiego, na dzień przed zaginięciem. W chwili zaginięcia Jerzy Rudowski na sobie posiadał długą kurtkę koloru ciemnego, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, a na głowie miał kapelusz przypominający kapelusz myśliwski.

 

Osoby, które mogą w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200,  47 7048326 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments