Policja poszukuje Krzysztofa Kryczki

Mężczyzna jest mieszkańcem Ciechanowa, zaginął 17 lipca. Wówczas wyszedł z miejsca zamieszkania. Ostatni raz z rodziną kontaktował się 25 lipca.

 

Zaginiony w dniu 17 lipca w godzinach 13.00-14.00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Miał udać się do pracy w Warszawie. 25 lipca skontaktował się telefonicznie z rodziną i oznajmił, że jest w Łodzi. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

– Według naszych ustaleń 8 sierpnia  mężczyzna był w Ząbkach pod Warszawą. Rysopis: wzrost około 176 cm, krępa budowa ciała , waga 94 kg, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy koloru brązowego, broda z wąsami, uzębienie pełne, nos krzywy po złamaniu. W chwili zaginięcia był ubrany w koszulkę na krótki rękaw koloru granatowego gładka bez oznaczeń, spodnie typu dres koloru szarego, okulary, plecak koloru czarnego – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie.

 

Osoby posiadające informację na temat zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym ciechanowskiej policji pod numerem tel. 47 703 12 00 lub na numer alarmowy 112 .

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments