Policja podsumowała święta. Na mazowieckich drogach zginęło 7 osób.

W okresie 24 – 27 grudnia na Mazowszu doszło do 17 wypadków. Śmierć poniosło 7 osób, a 19 osób zostało rannych. Policjanci zatrzymali 48 nietrzeźwych kierujących.

 

– W tym czasie nie było dnia, w którym ktoś nie ucierpiał w wypadku, nie było dnia, w którym do wypadku nie doszło, niestety nie było też dnia, w którym ktoś nie zginął – informuje asp. Ewelina Stróżka.

W sumie doszło do 5 wypadków ze skutkiem śmiertelnym, w których zginęło 7 osób. W zdarzeniach drogowych 19 osób zostało rannych.

– Rzeczywistość z jaką przyszło nam się zmierzyć w tym roku spowodowała, że wielu z nas przewartościowało swoje życie. Czas spędzony z bliskimi stał się bardzo cenny. Dla niektórych wolne dni świąteczne były jedną z nielicznych okazji do tego, aby odwiedzić swoich bliskich zarówno tych mieszkających w pobliżu, ale także tych do których trzeba było wybrać się w dalszą podróż. Niestety jak pokazują liczby, nie każdemu spełnił się scenariusz radosnych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Niektórzy z pewnością zapamiętają te święta inaczej, a ten czas już zawsze będzie kojarzył się ze stratą kogoś bliskiego – dodaje.

ren


 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 rok temu

A w Nieporęcie wpadł moczymorda z naszego powiatu .wynik 2.5 % Plus zakaz do 2026 wydany przez nasz Sąd . Jak widać nasze drogi im już nie wystarczają. Zapuszczaja się na nieznane rewiry 🤣🤣