Poezja jest dobra na wszystko – wieczór humoru i satyry z akcentem charytatywnym

Muzeum Historyczne w Przasnyszu oraz Koło Miłośników Sztuki Taras zapraszają mieszkańców powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w spotkaniu pod hasłem „Poezja jest dobra na wszystko”. W czasie wydarzenia będzie można wspomóc Jakuba Koziatka, ucznia Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

 

Przed nami ostatki adwentowe i związane z nimi andrzejkowe bale i towarzyskie imprezy. Niespodziankę na ostatni weekend przed adwentem zaplanowało także Muzeum Historyczne w Przasnyszu wraz z Kołem Miłośników Sztuki Taras. 26 listopada o godz. 18.00 w siedzibie muzeum odbędzie się wieczór humoru i satyry pod hasłem „Poezja jest dobra na wszystko”.

Gośćmi tego wieczoru będą: Bożenna Beata Parzuchowska, przasnyska poetka, reżyserka, satyryczka i animatorka kultury, a także przewodnicząca Koła Miłośników Sztuki Taras oraz Wojciech Dąbrowski, muzyk, dziennikarz, Dyrektor Artystyczny Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro oraz organizator imprez muzycznych.

 

Gościnnie wystąpią aktorzy Teatru Trzech Pokoleń.

W czasie wydarzenia będzie odbywała się zbiórka na rzecz Jakuba Koziatka, ucznia Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu, który do niedawna chorował na niezłośliwy nowotwór szczęki. Nastolatka wkrótce czeka operacja.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments