Podziękowania, gratulacje i nagrody dla laureatów konkursu „Bezpieczny konsument – to JA!”

Paulina Prusik orazWiktor Kołakowski, laureaci konkursu „Bezpieczny konsument – to JA!”, otrzymali nagrody przyznane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu.

 

2 grudnia przasnyską Komendę Powiatową Policji odwiedzili laureaci konkursu plastycznego „Bezpieczny konsument – to JA!”, który się odbył w ramach II edycji projektu „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji zs. w Radomiu przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

– Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w obecności I Zastępcy nadkom. Łukasza Jędrasika w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca, wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

W tym roku udział w konkursie wzięło aż 118 uczniów ze szkół średnich z terenu garnizonu mazowieckiego. Wśród nich Paulina Prusik z Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu, która zajęła drugie miejsce oraz wyróżniony Wiktor Kołakowski, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu.

– Komendant insp. Tomasz Łysiak wręczył nagrody laureatom konkursu i podziękował towarzyszącym im nauczycielom za zachęcenie uczniów do udziału w konkursie propagującego bezpieczeństwo i świadomość w sieci. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów – dodaje asp. Krzysztof Błaszczak.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

Gratulacje. a teraz kampania skierowana do Seniorów bo oszustw internetowych cała masa.